Spotkanie on-line z Podnajmistrzami

W dniu 24.03.2020 zorganizowaliśmy specjalne spotkanie on-line z uczestnikami naszych Szkoleń z podnajmu, czyli Podnajmistrzami. W związku z panującą epidemią wirusa SARS-CoV-2 chcieliśmy móc porozmawiać z Absolwentami i aby doradzić Im, jak prowadzić swoją działalność w obecnej sytuacji. W związku z tym, tematem webinaru były działania wobec właścicieli mieszkań i najemców w czasie epidemii.

W trakcie spotkania Mateusz przedstawił interpretację umów najmu w odniesieniu do sytuacji epidemii wirusa SARS-CoV-2. Interpretacja ta została specjalnie przygotowana przez kancelarię prawną. Następnie omówił on działania, jakie podejmuje zarówno w stosunku do właścicieli mieszkań, jak i lokatorów zamieszkujących pokoje. W trakcie spotkania był czas również na dyskusję, gdzie głos zabrali nasi Inwestorzy. Omówili oni, zarówno sytuację w swoich mieszkaniach, jak i przedstawili swoje sposoby na działanie w okresie epidemii.

W spotkaniu on-line uczestniczyło ponad 140 osób. Wszyscy uczestnicy otrzymali dodatkowo dostęp do nagrania webinaru oraz specjalne materiały, które mają na celu pomóc im w zarządzaniu mieszkaniami. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Absolwentami i już planujemy dla nich kolejny webinar!

Zapisz się na newsletter i odbierz listę informacji do uzyskania na pierwszym spotkaniu w podnajmie

Zamknij
… …