Nazywam się Mateusz Brejta i jest mi niezmiernie miło, że jesteś na mojej stronie. Moja przygoda z branżą nieruchomości zaczęła się od przeczytania kilku książek w szczególności takiego autora jak Robert Kiyosaki „Bogaty ojciec biedny ojciec” czy „Kwadrant przepływu pieniędzy”. Te książki zainspirowały mnie do szukania wolności finansowej, a następnie osób, które pokażą mi kierunek działań. Tym sposobem trafiłem na seminarium Piotra Hryniewicza. Dzięki jego praktycznym wskazówkom w niedługim czasie zacząłem urzeczywistniać swój nowy pomysł na biznes, którym jest podnajem. Bez zdolności kredytowej, bez wielkiego kapitału pieniędzy udało mi się stworzyć stabilną, dobrze prosperującą firmę, która związana jest z inwestowaniem w nieruchomości. Obecnie nadal rozwijam swoją działalność, dbając o to aby świadczone przez moją firmę usługi na rzecz właścicieli, inwestorów i najemców, były na jak najwyższym poziomie. Dodatkowo chcąc dzielić się zdobytą wiedzą i wypracowanym doświadczeniem, wspólnie z Edukacją Inwestowania w Nieruchomości, organizuję i prowadzę:
Szkolenie z podnajmu 
oraz Szkołę Zarządzania Najmem

Jak to wszystko wygląda w liczbach?

 • Ponad 10 lat na rynku nieruchomości
 • 100 podpisanych umów podnajmu mieszkań
 • 40 transakcji kupna sprzedaży mieszkań
 • ponad 140 remontów mieszkań
 • 575 wyszkolonych Podnajmistrzów (Absolwentów szkolenia z Podnajmu)
 • 200+ wyszkolonych Absolwentów Szkoły Zarządzania Najmem

 

Wywiady

Zapraszam Cię do posłuchania kolejnego wywiadu. Tym razem zaprosiłem do rozmowy Mateusza Brejtę, czyli specjalistę od podnajmu. Mateusz jako jeden z pierwszych, a być może nawet jako pierwszy w Polsce, zajął się podnajmem na szerszą skalę (obecnie jego podnajem generuje kilka milionów złotych przychodu rocznie).
Historia Mateusza Brejty pokazje, że nie trzeba mieć pieniędzy, by rozpocząć dobrze prosperujący biznes. Nie trzeba się również zadłużać, aby zająć się inwestowaniem w nieruchomości.
W tym odcinku Wojtek Woźniczka przepytał Mateusza Brejtę, czyli "prawdziwą legendę podnajmu" w Polsce :)

  Powyższy formularz przekieruje Twoją wiadomość na skrzynkę kontakt@mateuszbrejta.pl

  Zapraszam. Mateusz Brejta

  Zapisz się na newsletter i odbierz listę informacji do uzyskania na pierwszym spotkaniu w podnajmie

  Zamknij
  … …